een opleiding kost echt duizenden euro's.
maar pizza ongeveer 10 euro.
dus wat is hier nu de meest logische keuze?

opleiding duizenden euro’s pizza 10

DEZE QUOTE OP EEN POSTER BEDRUKKEN?
€ 9.95