Theater tickets

Van de haat naar je ex tot de liefde voor fastfood tot aan de gedeelde irritaties voor die ene collega. In onze theatershow, die door René gehost wordt, zullen al jouw gedachtes voorbij komen. Bekijk het onderstaande overzicht en zorg dat je erbij bent. Het is pas namelijk echt kut als jij geen ticket hebt en Lisa wel!

 

JANUARI. DAG. TIJD. STAD. THEATER. WEBSITE. TICKETS.
4 ZA 20:00 ROERMOND ECI Cultuurfabriek www.ecicultuurfabriek.nl KOOP HIER JE TICKETS!
9 DO 20:30 DRUTEN Agora theater www.agoratheater.nl KOOP HIER JE TICKETS!
10 VR 20:00 HILVARENBEEK Elckerlyc www.elckerlyc.nu KOOP HIER JE TICKETS!
16 DO 20:30 BRIELLE BREStheater www.brestheater.nl KOOP HIER JE TICKETS!
18 ZA 20:30 WINTERSWIJK Theater De Storm www.theaterdestorm.nl KOOP HIER JE TICKETS!
22 WO 20:15 ROTTERDAM Theater Zuidplein www.theaterzuidplein.nl KOOP HIER JE TICKETS!
23 DO 20:30 AMSTELVEEN Cultuurcentrum Griffioen www.griffioen.vu.nl KOOP HIER JE TICKETS!
25 ZA 20:15 HENDRIK-IDO AMBACHT CC Cascade www.stichting-cascade.nl KOOP HIER JE TICKETS!
30 DO 20:15 WIJCHEN Theater ‘t Mozaïek www.theatermozaiek.nl KOOP HIER JE TICKETS!
31 VR 20:30 ALMERE Kunstlinie Almere Flevoland www.kaf.nl KOOP HIER JE TICKETS!
FEBRUARI.
7 VR 20:15 VALKENSWAARD Theater De Hofnar www.hofnar.nl KOOP HIER JE TICKETS!
8 ZA 20:30 BERGEIJK Theater de Kattendans www.kattendans.nl KOOP HIER JE TICKETS!
13 DO 20:00 BARNEVELD Schaffelaartheater www.schaffelaartheater.nl KOOP HIER JE TICKETS!
14 VR 20:15 RAALTE Hoftheater www.hoftheater.nl KOOP HIER JE TICKETS!
15 ZA 20:15 PANNINGEN DOK6Theater www.dok6.eu KOOP HIER JE TICKETS!
19 WO 20:15 HELLEVOETSLUIS Theater Twee Hondjes www.theatertweehondjes.nl KOOP HIER JE TICKETS!
21 VR 20:30 ALKMAAR TAQA Theater De Vest www.theaterdevest.nl KOOP HIER JE TICKETS!
26 WO 20:15 SNEEK Theater Sneek www.theatersneek.nl KOOP HIER JE TICKETS!
27 DO 20:30 LEEUWARDEN De Harmonie www.harmonie.nl KOOP HIER JE TICKETS!
28 VR 20:15 ZAANDAM Zaantheater www.zaantheater.nl KOOP HIER JE TICKETS!
MAART.
4 WO 20:15 DELFT Theater de Veste www.theaterdeveste.nl KOOP HIER JE TICKETS!
7 ZA 20:15 CAPELLE A/D IJSSEL Isala Theater www.isalatheater.nl KOOP HIER JE TICKETS!
12 DO 20:15 DRACHTEN Schouwburg De Lawei www.lawei.nl KOOP HIER JE TICKETS!
14 ZA 20:15 HOOGEVEEN Theater de Tamboer www.detamboer.nl KOOP HIER JE TICKETS!
19 DO 20:00 STADSKANAAL Theater Geert Teis www.theatergeertteis.nl KOOP HIER JE TICKETS!
20 VR 20:00 STEENWIJK De Meenthe www.demeenthe.nl KOOP HIER JE TICKETS!
21 ZA 20:15 DOKKUM Theater Sense www.sensedokkum.nl KOOP HIER JE TICKETS!
26 DO 20:30 DEN HELDER De Kampanje www.kampanje.nl KOOP HIER JE TICKETS!
27 VR 20:00 KERKRADE Parkstad Limburg Theaters www.parkstadlimburgtheaters.nl KOOP HIER JE TICKETS!
28 ZA 20:15 WEERT Munttheater www.munttheater.nl KOOP HIER JE TICKETS!
APRIL.
1 WO 20:15 ETTEN LEUR Nieuwe Nobelaer www.nieuwenobelaer.nl KOOP HIER JE TICKETS!
2 DO 20:00 ZWOLLE Odeon, Hemminkzaal www.zwolsetheaters.nl KOOP HIER JE TICKETS!
8 WO 20:00 TERNEUZEN Scheldetheater www.scheldetheater.nl KOOP HIER JE TICKETS!
9 DO 20:15 WAALWIJK Theater De Leest www.deleest.nl KOOP HIER JE TICKETS!
10 VR 20:15 HOORN Schouwburg het Park www.hetpark.nl KOOP HIER JE TICKETS!
11 ZA 20:15 VENRAY Schouwburg Venray gr. zl www.schouwburgvenray.nl KOOP HIER JE TICKETS!
15 WO 20:15 LELYSTAD Agora Theater www.agora-lelystad.nl KOOP HIER JE TICKETS!
16 DO 20:15 CUIJK Schouwburg www.schouwburgcuijk.nl KOOP HIER JE TICKETS!
17 VR 20:15 VELDHOVEN Theater de Schalm www.deschalm.com KOOP HIER JE TICKETS!
18 ZA 20:30 VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal www.stadsgehoorzaal.nl KOOP HIER JE TICKETS!
23 DO 20:15 BEVERWIJK Kennemer Theater www.kennemertheater.nl KOOP HIER JE TICKETS!
24 VR 20:00 LOCHEM Schouwburg Lochem www.schouwburglochem.nl KOOP HIER JE TICKETS!
28 DI 20:15 TILBURG Schouwburg Tilburg www.theaterstilburg.nl KOOP HIER JE TICKETS!
MEI.
1 VR 20:00 VEENENDAAL De Lampegiet www.lampegiet.nl KOOP HIER JE TICKETS!
2 ZA 20:15 SPIJKENISSE Theater de Stoep www.theaterdestoep.nl KOOP HIER JE TICKETS!
6 WO 20:15 NIEUWEGEIN DE KOM www.dekom.nl KOOP HIER JE TICKETS!
7 DO 20:15 OSS De Lievekamp www.lievekamp.nl KOOP HIER JE TICKETS!
8 VR 20:15 DEN HAAG Theater Diligentia www.diligentia-pepijn.nl KOOP HIER JE TICKETS!
9 ZA 20:30 EINDHOVEN Parktheater www.parktheater.nl KOOP HIER JE TICKETS!
13 WO 20:15 BARENDRECHT Theater Het Kruispunt www.theaterhetkruispunt.nl KOOP HIER JE TICKETS!
14 DO 20:15 ZOETERMEER Stadstheater www.stadstheater.nl KOOP HIER JE TICKETS!
15 VR 20:15 PURMEREND Theater de Purmaryn www.depurmaryn.nl KOOP HIER JE TICKETS!
16 ZA 20:15 DRONTEN De Meerpaal www.meerpaal.nl KOOP HIER JE TICKETS!
20 WO 20:00 DEVENTER Deventer Schouwburg www.deventerschouwburg.nl KOOP HIER JE TICKETS!
22 VR 20:00 TIEL Schouwburg Agnietenhof www.agnietenhof.nl KOOP HIER JE TICKETS!
23 ZA 20:15 LEIDEN Leidse Schouwburg www.stadspodia.nl KOOP HIER JE TICKETS!
27 WO 20:00 EMMEN ATLAS Theater www.atlastheater.nl KOOP HIER JE TICKETS!
28 DO 20:15 UDEN Markant Uden Grote Zaal www.markantuden.nl KOOP HIER JE TICKETS!
29 VR 20:15 RIJSWIJK Rijswijkse Schouwburg www.rijswijkseschouwburg.nl KOOP HIER JE TICKETS!
30 ZA 20:15 VENLO De Maaspoort www.maaspoort.nl KOOP HIER JE TICKETS!